Juniorky na MS zvítězily nad Koreou

První vítěztství na MS hráček do 20 let v Chorvatsku oslavují naše juniorky, které díky zlepšenému výkonu ve druhém poločasu zvítězily na Koreou výsledkem 30:27.

Vstup do utkání vyšel lépe našim soupeřkám, které se po pěti minutách hry ujaly vedení 3:1, ale náš tým 6 góly v řadě obrátil skóre na 7:3 v náš prospěch a prakticky do poločasu byla hra obou týmů vyrovnaná.

Ve druhém poločase postupně naše hráčky začaly získávat herní převahu, která se začala projevovat také úspěšnou střelbou a přibližně od 40. minuty, kdy se ujaly ve druhém poločase vedení se již soupeřkám pomalu vzdalovaly a nenechaly si své první vítezství na MS juniorek v Chorvatsku ujít.

Nejlepšími střelkyněmi našeho týmu byly Veronika Malá (6 gólů), Tereza Pokorná a Tereza Fryčáková s 5 góly.