Juniorky na MS vysoko prohrály s Norskem

První vystoupení se našim hráčkám na MS juniorek v Chorvatsku nevydařilo dle svých představ a se silným týmem Norska prohrály třinácti gólovým rozdílem 18:31 (10:14).

Po slabém začátku, kdy náš tým prohrával ve 14. minutě již 2:8 se naše hráčky dokázaly zmobilizovat a zlepšenou hrou ve druhé části prvního dějství snížily ve 28. minutě na 10:12. Bohužel ale do přestávky inkasovaly ještě dvakrát a tak na ukazateli skóre v poločase svítil výsledek 10:14 ve prospěch Norska.

Začátek druhého poločasu byl opět z naší strany střelecky a gólově velmi špatný, za třináct minut hry jsme vstřelili pouze jeden gól (!) a Norky skórovaly celkem 10 krát - a tak náskok našich soupeřů vzrostl na 11:24, čímž bylo o výsledku utkání prakticky rozhodnuto. Zbývající část utkání již byla gólově vyrovnaná a tak Norky celkem bezproblémově - ale zaslouženě zvítězily.

Nejlepší střelkyní našeho týmu byla Tereza Pokorná se 6 góly, z toho 2 ze 7m hodu.