MÉDIA

V této sekci je možné získat informace, které se v souvislosti s mojí osobou objevily v médiích...

Jedná se o články nebo informace z novin, časopisů či z internetu, ale také o rozhovory, které jsem poskytl do rádia či televize.

Pro přehlednost je vše rozděleno do jednotlivých roků.

trenér Jiří TKADLEC v rozhovoru pro Českou televizi


Technický pokrok zasáhl i házenou

05. 12. 2003
Doby, kdy házenkářky s blokem a tužkou v ruce sledovaly dlouhé desítky minut videozáznamy ze zápasů svých soupeřek a pečlivě si zapisovaly jejich herní návyky, jsou, alespoň na mezinárodní úrovni, nenávratně pryč. Podobně jako ve všech oblastech života, i v házené hraje čím dál tím větší roli technika.

celý článek

Reprezentaci povede dosavadní asistent

07. 02. 2003
Po Jiřím Zerzáňovi převezme reprezentační celek házenkářek jeho dosavadní asistent Lubomír Krejčíř. Současný trenér interligové Olomouce uspěl ve výběrovém řízení, v němž se utkal s dalšími dvěma kandidáty - lodivodem pražské Slavie Lubošem Zemanem a slovenským trenérem Tomášem Kuťkou. Antonín Střelec svou kandidaturu den před výběrovým řízením odvolal.

celý článek

Hledá se trenér, který vystřídá Zerzáně

07. 01. 2003
Kdo vystřídá Jiřího Zerzáně v roli reprezentačního trenéra házenkářek? Český svaz házené (ČSH) vyhlásil výběrové řízení, jehož výsledek bude znám 7. února. Zerzáň, v současnosti kouč chorvatského celku Podravka Koprivnica, oficiálně oznámil svůj konec u národního týmu na prosincovém mistrovství Evropy v Dánsku, kde český celek obsadil osmou příčku.

celý článek

Reprezentaci prověří vicemistři Evropy

02. 01. 2003
Soupeř zvučného jména čeká české házenkáře v jejich úvodním vystoupení roku 2003. Svěřenci trenéra Trtíka zahájí v pátek své účinkování na mezinárodním turnaji v Německu s domácím výběrem. Pro celek vicemistrů Evropy se jedná o jednu z posledních prověrek před světovým šampionátem v Portugalsku, který začíná 20. ledna. Dalšími účastníky třídenního klání budou ve Stuttgartu Maďaři a německé 'béčko'

celý článek

Češi mají na šampionátu geniálního špiona

06. 12. 2002
V bytelném černém kufru vezou Češi na evropský šampionát házenkářek v Dánsku zvěda. Výtečného analyzátora, který pomůže nalézt slabá místa soupeřů. Počítačovým programem MasterCoach už disponuje každý národní tým, který chce v házenkářském světě něco znamenat. "V polovině devadesátých let ho vymysleli Norové," vyprávěl svazový trenér Jiří Tkadlec.

celý článek

Reprezentaci čeká portugalská mise

30. 10. 2002
Nevlídným deštivým počasím přivítalo obvykle slunné Portugalsko výběr českých házenkářů, které čeká od středy do neděle mezinárodní turnaj v tamním přístavním městě Portu. Reprezentace se ve skupině utká s domácím celkem a s Alžírskem. Ve střetnutích o celkové umístění může poté narazit na Polsko, Norsko a Brazílii. "Turnaj má ryze přípravný charakter," podotkl svazový trenér Jiří Tkadlec. V nominaci trenéra Rastislava Trtíka figuruje hned devět hráčů Frýdku-Místku, házenkáři z celku karvinského šampiona, kteří už v létě pozvánky odmítli, v týmu chybějí.

celý článek

Trenérský chlebíček je v Libyi pořádně tvrdý.

28. 10. 1999
Exotické angažmá - Jiří Tkadlec působil na severu afrického kontinentu jako kouč jednoho z nejlepších házenkářských mužstev v zemi.

celý článek

Trenér házenkářů pražské Dukly je stále bez asistenta

22. 08. 1998
Házenkáře Dukly, kterým zbývají necelé dva týdny do startu extraligy, vede pouze Jiří Kotrč bez asistenta. Ačkoli smlouva pro Jiřího Tkadlece, jenž se vrátil nedávno z Libye, je na spadnutí, zatím k jejímu podpisu nedošlo.

celý článek

Házenkáře Dukly vede Jiří Kotrč zatím sám, bez asistenta

08. 08. 1998
 Minimálně do poloviny srpna povede ještě přípravu extraligových házenkářů Dukly jejich nový trenér Jiří Kotrč sám, zatím bez asistenta.

celý článek

Juniorští házenkáři Dukly byli i na mistrovství Evropy oporami

18. 09. 1997
Stříbrné medaile z mistrovství Evropy v házené juniorů, jehož 3. ročník se konal v estonském hlavním městě Tallinnu, přivezli čeští reprezentanti. Po pětadvaceti letech se tak může tuzemská házená pochlubit ziskem stříbra v některé z mužských kategorií.

celý článek