MÉDIA

V této sekci je možné získat informace, které se v souvislosti s mojí osobou objevily v médiích...

Jedná se o články nebo informace z novin, časopisů či z internetu, ale také o rozhovory, které jsem poskytl do rádia či televize.

Pro přehlednost je vše rozděleno do jednotlivých roků.

trenér Jiří TKADLEC v rozhovoru pro Českou televizi


Házenkářky nepostoupily, dál jde Turecko

03. 12. 2006
České házenkářky se rozloučily s chebským kvalifikačním turnajem o postup na mistrovství světa vysokou výhrou 36:21 (16:7) nad Bulharskem. Postup do play-off to však svěřenkám trenéra Jiřího Tkadlece nevyneslo. Ten slaví jejich sobotní turecké přemožitelky, které přehrály Bosnu a Hercegovinu 35:28.

celý článek

Házenkářky si zkomplikovaly postupové plány

02. 12. 2006
Sen českých házenkářek o postupu do závěrečného play-off kvalifikace mistrovství světa dostal povážlivou trhlinu. Ve svém čtvrtém duelu na turnaji v Chebu podlehly svěřenky trenéra Tkadlece týmu Turecka 29:35 (15:14) a byť šlo o jejich první klopýtnutí, může se stát nakonec osudným.

celý článek

Závěrečný 7m hod rozhodl důležitou bitvu

01. 12. 2006
České házenkářky porazily ve třetím utkání kvalifikační skupiny o postup na světový šampionát tým Černé Hory 24:23 (16:10) a zůstávají bez porážky. Zvládly hororový zápas, v němž zpočátku jasně dominovaly a vedly až o deset branek, aby nakonec rozhodly o své výhře v poslední vteřině ze sedmimetrového hodu. Ten proměnila Martina Knytlová.

celý článek

Házenkářky zdolaly v kvalifikaci i Řecko

29. 11. 2006
České házenkářské reprezentantky zvládly bez potíží i druhý zápas kvalifikace o postup na mistrovství světa. Po úterním jasném vítězství nad Bosnou a Hercegovinou zdolaly v Chebu i výběr Řecka. Po dvou zápasech tak mají plný počet bodů. Jejich příštím soupeřem bude v pátek Černá Hora.

celý článek

České házenkářky začaly vysokou výhrou

28. 11. 2006
Vysokou výhrou 38:21 nad Bosnou a Hercegovinou zahájily české házenkářky boje v kvalifikační skupině v Chebu o postup na mistrovství světa 2007. S balkánským družstvem dnes neměly svěřenkyně kouče Jiřího Tkadlece žádné potíže a roli favorita splnily již v prvním poločase, který vyhrály o osm branek.

celý článek

Házenkářky zahájí v Chebu boj o MS

27. 11. 2006
České házenkářky čeká boj o mistrovství světa 2007. Na šampionát vede dlouhá cesta. První krok musejí zvládnout na kvalifikačním turnaji v Chebu, kde si naději uchová pouze jedno družstvo ze šesti. Soupeři svěřenkyň kouče Jiřího Tkadlece budou družstva Bulharska, Turecka, Bosny a Hercegoviny, Řecka a Černé Hory.

celý článek

Slovenija boljša od Češke

23. 11. 2006
Češka - Slovenija 28:32 (12:16)Cheb - Športna dvorana v Chebu. Sodnika: Macho in Hajek (Češka).

celý článek

Se Slovinskem za zavřenými dveřmi

23. 11. 2006
České házenkářky, které čeká příští týden kvalifikační turnaj v Chebu, se včera v přípravném utkání střetly s výběrem Slovinska. V utkání, které je jediným přípravným zápasem před blížící se kvalifikací, nakonec zvítězily naše soupeřky, když český tým zdolaly o čtyři branky 32:28.

celý článek

Trenér ženské reprezentace Jiří Tkadlec: Základem bude kvalitní obrana a rychlý přechod do útoku

07. 11. 2006
Naše ženská reprezentace má za sebou první vážnou prověrku, když  pod vedením nového trenérského dua Jiří Tkadlec - Lenka Černá minulý týden absolvovala mezinárodní turnaj v Rotterdamu.Na turnaji v Holandsku naše reprezentantky odehrály 5 utkání, z toho 2 utkání vyhrály (Rakousko, Island) a ve 3 utkáních svým soupeřkám podlehly (Brazílie, těsné prohry s Holandskem a Portugalskem). Nejen o vystoupení českých hráček na turnaji jsme si povídali s trenérem naší reprezentace Jiřím Tkadlecem.

celý článek

Házenkářky zdolaly v Rotterdamu Island

05. 11. 2006
V závěrečném zápase mezinárodního turnaje házenkářek v Rotterdamu zvítězily české reprezentantky nad Islandem 25:23. Tým Jiřího Tkadlece tak dosáhl v Nizozemsku bilance dvou výher a tří porážek. Kouč měl dnes radost hlavně z toho, že se jeho svěřenkyně vyvarovaly některých chyb z předchozích zápasů.

celý článek