MÉDIA

V této sekci je možné získat informace, které se v souvislosti s mojí osobou objevily v médiích...

Jedná se o články nebo informace z novin, časopisů či z internetu, ale také o rozhovory, které jsem poskytl do rádia či televize.

Pro přehlednost je vše rozděleno do jednotlivých roků.

trenér Jiří TKADLEC v rozhovoru pro Českou televizi


Češky vyhrály kvalifikační turnaj

02. 12. 2007
Z prvního místa jdou do play-off o postup na mistrovství Evropy české házenkářky. Rozhodly o tom nedělním vítězstvím 28:27 v závěrečném utkání turnaje v Plzni. S českým celkem postoupily do červnových bojů i druhé Turecko a třetí Itálie. Všechny týmy se dozví své soupeře pro play-off na závěr světového šampionátu, který dnes začal ve Francii.

celý článek

České házenkářky vrátily Turecku porážku a postoupily do play-off o ME 2008

02. 12. 2007
Dnes čekalo naše házenkářky poslední utkání plzeňské kvalifikace, když jejich soupeřem bylo Turecko. Diváci v plzeňské hale Lokomotivy se konečně dočkali napínavého a bojovného utkání se šťastnějším koncem pro naše hráčky.

celý článek

Házenkářky vysoko vyhrály a mají jistý postup

01. 12. 2007
České házenkářky mají jistý postup do play-off o mistrovství Evropy. Už před svým závěrečným zápasem kvalifikace v Plzni o tom rozhodly výhrou 41:18 nad Lotyšskem. Zajistily si tím totiž minimálně druhé místo ve skupině, přičemž do play-off jdou tři celky. V neděli zakončí domácí výběr turnaj zápasem s Tureckem.

celý článek

České házenkářky postoupily do play-off o ME 2008

01. 12. 2007
Naše reprezentantky dokázaly bez problémů zvítězit i ve třetím utkání v řadě a s předstihem si tak zajistily postup do hlavní fáze kvalifikace o Mistrovství Evropy 2008. České házenkářky přehrály ve třetím utkání slaboučké Lotyšky o 23branek a postoupily do play-off o ME 2008.

celý článek

Házenkářky přešly i přes druhou překážku

28. 11. 2007
České házenkářky zatím procházejí kvalifikačním turnajem o účast na mistrovství Evropy v roce 2008 bez potíží. Po úterním drtivém vítězství nad Bulharskem si dnes v Plzni poradily i s Itálií, kterou porazily 32:24 (18:14). Soupeřky v duelu ani jednou nevedly, český tým má blízko postup do červnového play-off.

celý článek

České házenkářky jsou blízko postupu

28. 11. 2007
Po včerejším vítězném vstupu do kvalifikační skupiny o postup do play-of ME žen 2008, kdy české házenkářky zdolaly vysokým rozdílem Bulharsko, se našemu týmu podařilo zvítězit i ve druhém utkání. Tentokráte si poradily s Itálií a jsou blízko postupu ze skupiny.

celý článek

Házenkářky se uvedly exhibičním výkonem

27. 11. 2007
České házenkářky vstoupily do kvalifikačního turnaje o účast na mistrovství Evropy 2009 úspěšně. V Plzni deklasovaly tým Bulharska 42:20, když produktivní hru v útoku podpořily dobrým výkonem i obě brankářky - Raníková a Selicharová. Ve středu se český tým utká s Itálií.

celý článek

Snadné vítězství nad Bulharskem

27. 11. 2007
Dnes byla prvními zápasy rozehrána kvalifikační skupina o postup do play-off žen, ze kterého vzejdou účastníci ME 2008. České hráčky na úvod změřily síly s Bulharskem. Trenér Tkadlec před utkáním zdůraznil, že hra českého týmu bude vycházet ze zabezpečené, pohyblivé obrany 0:6 s přechodem do RÚ a snahou o střelbu ze střední vzdálenosti.

celý článek

České reprezentantky zbrojí na kvalifikaci

26. 11. 2007
Již za čtyři dny nastoupí ke svému prvnímu utkání 3.kvalifikační skupiny české házenkářky, aby v turnaji bojovaly o postup do play-off o ME. Kvalifikaci, která je na programu od 27. listopadu do 2. prosince, hostí západočeská Plzeň. Původně se měl turnaj odehrát v hale VŠ Slavia Plzeň, ale vzhledem k tomu, že hala nevyhovuje požadavkům EHF pro mezistátní utkání, odehraje se turnaj nakonec ve sportovním areálu Lokomotivy Plzeň, kde hrají svá utkání plzeňští extraligoví házenkáři.

celý článek

Blíží se kvalifikační turnaj o ME házenkářek

22. 11. 2007
České házenkářky budou chybět na letošním mistrovství světa ve Francii. Na evropském šampionátu příští rok v Makedonii už by se rády představily. Dvoustupňovou kvalifikaci zahájí na domácí půdě. Příští týden se v Plzni popasují se čtyřmi soupeři o tři postupové příčky do červnového rozhodujícího play-off.

celý článek