MÉDIA

V této sekci je možné získat informace, které se v souvislosti s mojí osobou objevily v médiích...

Jedná se o články nebo informace z novin, časopisů či z internetu, ale také o rozhovory, které jsem poskytl do rádia či televize.

Pro přehlednost je vše rozděleno do jednotlivých roků.

trenér Jiří TKADLEC v rozhovoru pro Českou televizi


Házenkářská legenda Černá: Stojím za koučem reprezentace Tkadlecem

04. 12. 2008
Ani tento krok, kdy na hřiště poslal svoji asistentku, však nevyšel. „V tom utkání bohužel rozhodoval náš špatný útok, obrana pracovala výborně,“ konstatuje smutně.

celý článek

České házenkářky mohou na MS zapomenout, podlehly Nizozemsku

28. 11. 2008
Naděje českých házenkářek na postup na světový šampionát definitivně vyhasly. Svěřenkyně Jiřího Tkadlece a Lenky Černé prohrály kvalifikační utkání s domácím Nizozemskem 21:24 a už nemohou skupinu v Emmenu vyhrát.

celý článek

Češky na úvod deklasovaly Řecko

26. 11. 2008
České házenkářky si dnes připsaly na kvalifikačním turnaji promistrovství světa v Emmenu první vítězství, když zdolaly Řecko hladce 42:14. Dalším soupeřem českých reprezentantek bude v pátek domácí celek Nizozemska.

celý článek

Házenkářky zahájily boj o MS, na úvod nestačily na Litvu

25. 11. 2008
Českým házenkářkám nevyšel úvod v boji o postup do play-off o mistrovství světa. Na kvalifikačním turnaji v nizozemském Emmenu podlehly Litvě 32:35. Dalším soupeřem českého týmu v šestičlenné skupině bude ve středu od 15:30 Řecko.

celý článek

České házenkářky odjíždí na kvalifikaci

24. 11. 2008
České házenkářky budou od úterý do neděle v nizozemském Emmenu bojovat o postup do play off o MS 2009 v Číně. V šestičlenné skupině budou jejich soupeři celky Litvy, Řecka, Nizozemska, Velké Británie a Turecka.

celý článek

Házenkářky zítra začínají boj o mistrovství světa

23. 11. 2008
Již zítra rozehrají házenkářky České republiky kvalifikaci na Mistrovství světa 2009. Jejich kvalifikační skupinu přivítá holandský Emmen.  Tým trenérů Jiřího Tkadlece a Lenky Černé má za sebou přípravu v Hodoníně, před odletem do Holandska se sešel ještě k finální přípravě v Praze.

celý článek

Házenkářky prověřili dorostenci ŠKP Bratislava

17. 11. 2008
Přátelské utkání mají dnes za sebou reprezentantky České republiky, které se v Hodoníně připravují na kvalifikace na MS 2010.  Na jihu Moravy jsou již od čtvrtka, domů se rozjedou po zítřejším večerním tréninku.

celý článek

Házenkářky začínají závěrečnou přípravu na kvalifikaci o MS

13. 11. 2008
Dnes se sejdou v Hodoníně české reprezentační házenkářky k závěrečné přípravě před blížící se kvalifikací o mistrovství světa. Kvalifikace je na programu na konci listopadu v nizozemském Emmenu, šampionát se koná příští rok v Číně.

celý článek

Pravdu odhalí až kvalifikace, říká trenér házenkářek Tkadlec

24. 10. 2008
S druhým místem na mezinárodním turnaji Slovakia cup se vrátily házenkářky Česka. Příprava na kvalifikaci o účast na mistrovství českému týmu podle slov trenéra Jiřího Tkadlece vyšla.

celý článek

Prvenství na Slovakia Cupu českým házenkářkám uniklo, finále jim nevyšlo

19. 10. 2008
Slovakia Cup se českým házenkářkám vyhrát nepodařilo. Ve finále mezinárodního klání podlehly v Bratislavě Portugalsku 27:28. Stejného soka přitom na turnaji v doplňkovém utkání vysoko porazily.

celý článek