MÉDIA

V této sekci je možné získat informace, které se v souvislosti s mojí osobou objevily v médiích...

Jedná se o články nebo informace z novin, časopisů či z internetu, ale také o rozhovory, které jsem poskytl do rádia či televize.

Pro přehlednost je vše rozděleno do jednotlivých roků.

trenér Jiří TKADLEC v rozhovoru pro Českou televizi


Lékem na churavějící ženskou házenou má být Česká cesta

30. 10. 2009
Poněkud v ústraní zájmu zahájila vloni na podzim svoji činnost při ČSH komise, která dostala za úkol připravit efektivnější výchovu házenkářek. Zastavit pád české ženské házené má za úkol v současnosti osmičlenný tým expertů pod vedením svazového trenéra Mgr. Jiřího Tkadlece. Svůj ozdravný plán nazval Českou cestou.

celý článek

Lenka zachytala výborně, chválil kouč Černou. Češky však znovu ztratily

19. 10. 2009
Sázka na bouřlivé zuberské prostředí českým reprezentačním házenkářkám nevyšla. Hlavním důvodem ovšem byla kvalita soupeře. V kvalifikačním utkání o postup na mistrovství Evropy, k němuž nastoupily na Valašsku, podlehly Švédsku 21:28.

celý článek

České házenkářky doplatily proti Švédsku na únavu

19. 10. 2009
Naděje na dobrý výsledek držely ve včerejším kvalifikačním utkání proti Švédsku (21:28) české házenkářky do okamžiku, než základní sestavu národního týmu opustily po dvaceti minutách hry síly a trenér Jiří Tkadlec musel zkušené legionářky prostřídat hráčkami z domácí extraligy.

celý článek

České házenkářky podlehly i Švédkám

18. 10. 2009
České házenkářky prohrály v kvalifikaci mistrovství Evropy v Zubří se Švédskem 21:28. Po dvou kolech nemají na kontě ani bod a v tabulce jim patří nepostupové třetí místo.

celý článek

České házenkářky na Švédky nestačily, v kvalifikaci ME podruhé padly

18. 10. 2009
České házenkářky prohrály v Zubří ve svém druhém zápase v 2. kvalifikační skupině o postup na ME se Švédskem 21:28 (9:12) a před jarním pokračováním soutěže jsou na třetím, tedy nepostupovém místě. Ve dnešním druhém duelu skupiny prohrál Ázerbájdžán s Maďarskem 15:31 (6:16).

celý článek

Házenkářky podlehly Švédsku

18. 10. 2009
Druhé utkání sehrály dnes české házenkářky v rámci kvalifikace na mistrovství Evropy 2010. Po čtvrtečním zápasu v Maďarsku dnes odpoledne nastoupily v Zubří proti Švédsku.

celý článek

České házenkářky spoléhají na bouřlivé zuberské fandy

17. 10. 2009
Loňská domácí výhra českých házenkářů nad olympijskými vítězi z Francie, díky níž vykročili za postupem na mistrovství Evropy, inspiruje jejich ženské kolegyně. Národní tým věří, že domácí úspěch nad silnými Švédkami může znamenat stejný impuls.

celý článek

Házenkářky Maďarsku vzdorovaly, ale kvalifikační duel ME prohrály

15. 10. 2009
Porážkou zahájily české házenkářky svou pouť kvalifikací o postup na evropský šampionát 2010. V Kecskemetu podlehly svěřenkyně trenéra Jiřího Tkadlece favorizovanému Maďarsku 20:24.

celý článek

Házenkářky začaly v boji o ME porážkou

15. 10. 2009
České házenkářky vstoupily do kvalifikace mistrovství Evropy porážkou. V Kecskemetu dnes svěřenkyně trenéra Jiřího Tkadlece prohrály s domácím Maďarskem 20:24. V neděli se Češky utkají v Zubří se Švédskem, jejich třetím soupeřem ve skupině je Ázerbájdžán.

celý článek

Házenkářky sahaly po remíze

15. 10. 2009
Dnes večer nastoupily české házenkářky k úvodnímu střetnutí kvalifikace o postup na mistrovství Evropy 2010. Jejich prvním soupeřem na cestě kvalifikací bylo Maďarsko, se kterým jsme se utkaly na jeho půdě. Proti silnému soupeři odehrály výborný zápas a favorita dlouho trápily.

celý článek