MÉDIA

V této sekci je možné získat informace, které se v souvislosti s mojí osobou objevily v médiích...

Jedná se o články nebo informace z novin, časopisů či z internetu, ale také o rozhovory, které jsem poskytl do rádia či televize.

Pro přehlednost je vše rozděleno do jednotlivých roků.

trenér Jiří TKADLEC v rozhovoru pro Českou televizi


I přes bojovný výkon zůstaly české reprezentantky za branami ME

30. 05. 2010
O svou poslední šanci dostat se na mistrovství Evropy 2010 české házenkářky srdnatě bojovaly do posledního okamžiku. Bohužel na severské půdě podlehly švédskému soupeři a bojů o mistrovský titul se tak letos nezúčastní.

celý článek

České házenkářky na ME nepostoupily, v klíčovém duelu podlehly Švédsku

30. 05. 2010
Zázrak se nestal, českým házenkářkám účast na prosincovém mistrovství Evropy v Dánsku a Norsku unikla. Ve svém posledním duelu v kvalifikaci by musely zdolat Švédsko o osm branek. Ve Skövde však domácímu týmu podlehly 25:31 a musely přihlížet jeho postupové radosti. Už dříve bylo jasné, že z prvního místa druhé skupiny jdou dál Maďarky.

celý článek

Házenkářky padly i ve Švédsku, ME si nezahrají

30. 05. 2010
České házenkářky si na prosincovém mistrovství Evropy v Dánsku a Norsku nezahrají. V posledním kvalifikačním utkání dnes podlehly ve Skövde domácímu Švédsku 25:31 a na šampionát nepostoupily. Z druhé skupiny si účast na turnaji zajistily Maďarsko a Švédsko.

celý článek

Českým házenkářkám se ME vzdaluje, prohrály s Maďarskem

26. 05. 2010
Před závěrečným střetnutím, které sehrají v neděli ve Švédsku, tak mají již jen teoretickou šanci postoupit. České házenkářky prohrály ve svém pátém zápasu kvalifikace o postup na mistrovství Evropy v Plzni s Maďarskem 23:31.

celý článek

Televizní rozhovor s trenérem ženské reprezentace Jiřím Tkadlecem

26. 05. 2010
Na tréninkovém kempu v Plzni, dva dny před utkáním s Maďarskem, došlo k televiznímu rozhovoru, který byl následně odvísílán právě v poločasové přestávce již zmiňovaného utkání s družstvem Maďarska.

celý článek

Kvalifikační zápas ME skončil ve prospěch maďarské reprezentace

26. 05. 2010
Ačkoliv vstoupily české reprezentantky do dnešního kvalifikačního utkání o postup na mistrovství Evropy s velikým nasazením, jejich maďarské soupeřky jim svým drtivým nástupem na konci prvního poločasu cestu na šampionát uzavřely.

celý článek

Házenkářky vybouchly, ME už je utopie

26. 05. 2010
České házenkářky prohrály ve svém pátém zápasu kvalifikace o postup na mistrovství Evropy v Plzni s Maďarskem 23:31. Před závěrečným střetnutím, které sehrají v neděli ve Švédsku, tak mají již jen teoretickou šanci postoupit. Na severu Evropy by musely vyhrát o osm branek.

celý článek

Na ženskou reprezentaci čekají zápasy pravdy

20. 05. 2010
Poslední dva zápasy z kvalifikační skupiny mají před sebou české házenkářské reprezentantky. A jedná se o dva klíčové duely, ve kterých se rozhodne, zda se házenkářky kvalifikují na mistrovství Evropy 2010. Reprezentaci bohužel hned od začátku sužují zranění a nemoci hráček.

celý článek

České házenkářky už nepovede trenér Tkadlec. Po kvalifikaci na ME skončí

18. 05. 2010
České házenkářky budou mít po čtyřech letech nového trenéra. Ten současný - Jiří Tkadlec - ve funkci 30. června skončí. Jeho rozlučku obstarají dva kvalifikační duely o mistrovství Evropy 2010, v nichž se Češky střetnou se Švédskem a Maďarskem.

celý článek

Slávistky si po odvetě v Brně vysloužily pochvalu

06. 04. 2010
České házenkářky zvládly na jedničku oba zápasy proti nevyzpytatelnému Ázerbajdžánu a získaly tak dvě důležitá vítězství. Ty je tak nadále udržují ve hře o postup na ME 2010 a podle ostatních výsledků se zdá, že se o druhém postupujícím bude rozhodovat až v samotném závěru kvalifikace.

celý článek