Aktuality a novinky z házené

18.01.2024

Kreditní doškolovací seminář PSH pro trenéry házené

Ve středu dne 17.01.2024 se ve sportovní hale Sokola Vršovice uskutečnil kreditní doškolovací seminář pro trenéry házené, který byl zaměřený na dorostenecké kategorie. 

1. lekce: "Zdokonalování techniky přihrávání a techniky střelby z křídla
               Lektor: Jan SALAČ + tým dorostenek Sokola Vršovice

2. lekce: "Zdokonalování obranných činností jednotlivce a základních obranných kombinací"
               Lektor: Pavel FARÁŘ + tým mladších dorostenců Dukly Praha

Semináře se zúčastnilo celkem 28 trenérů ze tří krajů a 11 klubů (DHC Slavia Praha, Házená Poděbrady, SK Slavia Praha, Sokol Vršovice, Spartak Příbram, Tatran Střešovice, TJ Astra Praha, TJ Dukla Praha, TJ Háje Jižní Město, TJ Chodov, TJ Sokol Chrudim).

Za přidanou hodnotu semináře považujeme i zpětnou vazbu některých účastníků:

"Díky za seminář, bylo to hodně zajímavé a ráda se zúčastním i příště. Oba dva trenéry bych chtěla vidět i někdy příště."

"Až na zimu v hale to bylo zajímavé a cvičení byly dobrý".

"Seminář byl dobře připravený, dozvěděl jsem se pár zajímavých informací a hlavně trénink obrany mě zajímal, protože obrana se myslím moc netrénuje."

25.11.2023

Noví trenéři házené licence "C" 

Jak jsme informovali začátkem září, tak Pražský svaz před letními prázdninami zrealizoval školení trenérů licence "C", které se konalo v prostorách klubu Sokola Vršovice. V průběhu měsíců srpna, září a října trenéři prováděli praktické zkoušky formou závěrečného praktického výstupu - který spočíval v předvedení tréninkové jednotky se svými svěřenci.

K 15.11.2023 evidujeme celkem 27 nových trenérů házené, kteří splnili všechny podmínky kladené na účastníky kurzu. Trenérský certifikát a licenci "C" obdrželi (abecedně):

Bartoš Matěj, Bartoš Vojtěch, Benda Radek, Černá Nela, Horáček Vít, Hřebíková Marie, Chodounský Martin, Janouškovec Vojtěch, Jestříbek Jakub, Jirglová Jitka, Kafka František, Klečka Pavel, Kratěna Vojtěch, Kubal Jiří, Marešová Adriana, Martin Pavla, Michaličková Sofia, Mikšík Štěpán, Mikula Matěj, Mlejnková-Šubrtová Irena, Mrlíková Pavla, Nováček Tomáš, Palkanin Robert, Polčáková Jana, Satrapová Lucie, Šimánková Anna, Zeman Jaroslav.

11.11.2023

Projekt "TRENÉR - ochránce mladých rozhodčích"

  

Impulsem pro realizaci tohoto pilotního projektu bylo setkání trenérů žákovských kategorií PSH se zástupci Exekutivy PSH dne 14.06.2023, na kterém se „mladí rozhodčí“ stali jedním z diskutovaných témat jednání. 

Záměry a primární cíle pilotního projektu „Trenér – ochránce mladých rozhodčích“ jsou:

 • prohloubit spolupráci TRENÉRŮ s rozhodčími;
 • ochránit při utkáních vyškolené mladé rozhodčí od nepřiměřeného tlaku z řad diváků v případě, kdy nebudou mít k dispozici „mentora“ (zkušenějšího kolegu - rozhodčího);
 • nesuplovat práci „mentora“ mladých rozhodčích;
 • napomáhat při budování vzájemného respektu v házenkářských soutěžích žactva (vlastní hráči – hráči soupeře – rozhodčí – trenéři – diváci);
 • zmírnit, minimalizovat nebo zabránit nevhodnému, neslušnému, případně agresivnímu chování diváků při utkáních „dětí“ v házené.

 Výše uvedené záměry a cíle vycházejí z našich zkušeností, kdy:

“TRENÉŘI mají u diváků (u žactva to jsou nejčastěji rodiče a rodinní příslušníci) větší autoritu a respekt, než „neznámí“ pořadatelé !

Pilotní projekt PSH je v současné době spuštěn pouze u jedné kategorie – starších žáků.

Spolupracujícími trenéry PSH, kteří se ztotožnili se základními principy pilotního projektu a přijali roli „Trenéra – ochránce mladých rozhodčích“ jsou (abecedně):

 • BÍLEK Ondřej (Dukla Praha),
 • FILIP Robert (TJ Sokol Kobylisy)
 • HAVELKA Martin (Sokol Vršovice)
 • MACH Jakub (Lokomotiva Vršovice)
 • PALKANIN Robert (TJ Sokol Kobylisy)
 • PLEVA Ondřej (TJ Chodov)
 • TŮMA Martin (Dukla Praha)

Trenéři svým podpisem na certifikátu, přijímají závazná ustanovení projektu TOMRO, kterými jsou:

 1. V případě, kdy „můj tým“ bude v soutěži PSH (utkání, turnaj) „domácím týmem“ a na tuto akci budou nominováni jen mladí rozhodčí bez zkušeného kolegy nebo mentora, stávám se ochráncem mladých rozhodčích.
 2. V průběhu celé akce nebudu hodnotit a komentovat výkony rozhodčích a svým chováním, jednáním a vystupováním v utkáních nebudu zavdávat příčiny, které by mohly z mé strany vést k vytváření tlaku na mladé rozhodčí.
 3. V případech, kdy budou přihlížející rodiče a diváci vytvářet nepřiměřený tlak na mladé rozhodčí, půjdu sám nebo s hlavním pořadatelem akce, případně s trenérským kolegou, rodičům a divákům vysvětlit situaci (nominaci mladých rozhodčích na tuto akci) a požádat diváky o respektování výkonu mladých rozhodčích a povzbuzování v duchu fair play.

Každý trenér zapojený do projektu „Trenér – ochránce mladých rozhodčích“ obdržel od PSH certifikát.

V průběhu podzimní části sezóny 2023/2024 bude tento pilotní projekt PSH vyhodnocován se záměrem postupně zapojovat do projektu trenéry či trenérky i dalších kategorií v rámci PSH.

Projekt „Trenér – ochránce mladých rozhodčích, který má zkrácené pojmenování TOMRO, byl dne 03.10.2023 v Praze představen v rámci jednání Komise pro rozvoj regionů ČSH všem přítomným Krajským trenérům a Krajským manažerům – jako inspirace pro ostatní Krajské svazy házené. Ze zpětné vazby, kterou jsme na prezentovaný projekt dostali, se dá předpokládat, že se s projektem TOMRO v blízké době nejspíš setkáte i v rámci utkání nebo turnajů mimo Pražský svaz házené.

08.09.2023

Školení trenérů licence C v Praze

Pražský svaz házené uskutečnil v období před letními prázdninami (duben – červen) školení trenérů licence C, které se realizovalo ve spolupráci se SKSH a na které se přihlásil maximálně možný počet (35) zájemců ze dvou krajů. Budoucí trenéři házené nejprve absolvovali v průběhu měsíců dubna a května teoretické lekce, po nichž následovaly v červnu, ve sportovní hale Sokola Vršovice, tři bloky praktických lekcí.

Bylo velmi přínosné a obohacující vidět v akci 14 házenkářských lektorů, kteří se s nadšením podělili s frekventanty kurzu o vlastní odborné znalosti a praxí nabyté zkušenosti. Stejně tak byla velmi potěšující zpětná vazba ve formě příznivého hodnocení trenérského kurzu od samotných účastníků.

Před zahájením nového soutěžního ročníku, resp. k 01.09.2023 tak celý trenérský kurz úspěšně dokončilo a trenérskou licenci C nově získalo 12 trenérů z deseti klubů (abecedně):

HORÁČEK Vít, ČERNÁ Nela, JANOUŠKOVEC Vojtěch, JESTŘÍBEK Jakub, JIRGLOVÁ Jitka, KUBAL Jiří, MARTIN Pavla, MIKŠÍK Štěpán, MLEJNKOVÁ-ŠUBRTOVÁ Irena, SATRAPOVÁ Lucie, ŠIMÁNKOVÁ Anna, ZEMAN Jaroslav.

Předpokládáme, že další absolventi dokončí kurz v průběhu měsíce září, kdy budou realizovat závěrečný praktický výstup, kterým je vedení tréninkové jednotky.

srpen 2023

Akce brankářů Výběru Prahy z turnaje krajských výběrů v Liberci 2023

* Matouš ŠEBESTA proti Jihomoravskému kraji       video zde   NOVINKA !

* Matouš ŠEBESTA proti Moravskoslezskému kraji   video zde   NOVINKA !

* Jirka KRUML proti Moravskoslezkému kraji           video zde   NOVINKA !

* Matouš ŠEBESTA proti Ústeckému kraji               video zde  

* Matouš ŠEBESTA proti Olomouckému kraji          video zde     

* Jirka KRUML proti Olomouckému kraji                 video zde     

* Matouš ŠEBESTA proti kraji Vysočina                   video zde     

* Jirka KRUML proti Zlínskému kraji                       video zde     

* Jirka KRUML proti Plzeňskému kraji                     video zde     

* Matouš ŠEBESTA proti Plzeňskému kraji               video zde     

srpen 2023

GÓLY Výběru Prahy chlapců z turnaje krajských výběrů v Liberci 2023

* sedmimetrový rozstřel                 video zde      

* góly proti Jihomoravskému kraji        video zde      

* góly proti Moravskoslezskému kraji    video zde      

* góly proti Ústeckému kraji                video zde   

* góly proti Olomouckému kraji           video zde      

* góly proti kraji Vysočina                   video zde      

* góly proti Zlínskému kraji                 video zde      

* góly proti Plzeňskému kraji               video zde     

01.04. 2023

Házenkářky z klubu HC Háje absolvovaly trénink juda

Není to APRÍL ! Opravdu se to stalo, v sobotu 01.04.2023 přivedli trenéři z klubu HC Háje své házenkářské svěřenkyně, které pod vedením trenérů juda (manželé Banszelovi) devadesát minut trénovaly na tatami pády, judistické techniky, různé úpoly a taky se praly a zápasily... Jak jim to šlo? Podívejte se na video - zde 

31.03. 2023

Výběr Prahy chlapců hostil Výběr Ústeckého kraje

Středa 15.března 2023 byla svátkem házené v Praze. Od rána až do večerních hodin byla sportovní hala UNYP Aréna na Podvinném mlýnu obsazena házenkářky a házenkáři. Nejprve od 09:30 do 11:00 hod. trénoval Výběr Prahy chlapců, poté od 12:15 se konalo utkání Výběru Prahy dívek proti Výběru Ústeckého kraje a od 14:00 hod. přivítal Výběr Prahy chlapců vrstevníky z Výběru Ústeckého kraje. No, a aby nebylo házené málo, ještě se odehrály dvě finálová utkání Českého poháru žen a mužů.

Góly Výběru Prahy chlapců můžete zhlédnout  -  video zde

29.01. 2023

Dalším soupeřem Výběru Prahy chlapců byl Výběr Královéhradeckého kraje

Ve čtvrtek 26.01.2023 se v Jičíně uskutečnilo již třetí utkání Výběru Prahy chlapců proti Výběru Královéhradeckého kraje. V utkání hraném na 3 x 20 minut bylo vidět spoustu pěkných a povedených akcí na obou stranách. Všechny góly týmu Výběru Prahy můžete vidět          video zde

Úspěšné akce brankářů je možné prohlídnout    zde J.Kruml           zde M.Šebesta

29.01. 2023

Výběr Prahy chlapců trénoval a hrál i utkání

Koncem ledna, konkrétně v pondělí 23.01.2023, se poprvé v novém roce sešel tým chlapeckého Výběru Prahy. Trénink tentokrát hostil klub Dukla Praha a tak se hráči měli možnost seznámit se sportovní halou v Ruzyni. Přes několik málo omluv mohli všichni nominovaní hráči sledovat před vlastním tréninkem přibližně 15 minut tréninku hráčů TCM, který se odehrával ve vysokém tempu a patřičné kvalitě. I to byl možná impulz pro starší žáky Výběru Prahy, kteří se do tréninku od 18:00 hodin pustili se zájmem a v potřebném tempu. Herní trénink celého týmu byl primárně zaměřen na zdokonalování rozhodovacího procesu hráčů v rychlém útoku. Trenéři Výběru Prahy chlapců Jakub Mach a Ondřej Bílek se dvěma desítkám hráčů věnovali plných 90 minut. Z hlediště sportovní haly sledoval tento intenzivní trénink talentovaných starších žáků uznávaný a renomovaný házenkářský odborník a metodik ČSH pan Martin Tůma, jehož několik svěřenců z týmu Dukly Praha se pohybovalo na hrací ploše.

Po skončení tréninku byla trenéry týmu oznámena nominace 16 hráčů (včetně náhradníků), kteří ve čtvrtek 26.01.2023  odcestovali do Jičína, kde tým Výběru Prahy sehrál přípravné utkání s Výběrem Královehradeckého kraje. V utkání, ve kterém se vystřídali jak oba dva brankáři, tak i všichni přítomní hráči, byl domluven hrací čas na 3x20 minut. Něco málo přes třicet diváků tak mohlo v Jičíně sledovat zajímavé utkání, plné povedených individuálních akcí, pěkných gólů, s prvky dynamické hry a zisku míčů v obraně, ale také i úspěšných zákroků brankářů obou týmů.  

Obě dvě akce (trénink i utkání) chlapeckého Výběru Prahy zhodnotil i jeden z trenérů - Jakub Mach: „V tréninku jsme se zaměřili na zdokonalování hry v rychlém útoku. Pro většinu hráčů byl program náročný i s ohledem na 2. kolo Žákovské ligy, které se hrálo o víkendu, bezprostředně před naším tréninkem. I tak byl ale trénink udržován ve vysokém tempu. Jsme rádi, že se výběrového tréninku zúčastnilo poměrně velké množství hráčů, takže jsme mohli v průběhu tréninkové jednotky hráče různě rotovat a kombinovat a tím posilovat vzájemnou týmovou souhru a spolupráci.
A co se týče utkání, tak bychom chtěli v první řadě poděkovat Královéhradeckému kraji za pozvání.  Samotný zápas splnil naše očekávání, mohli jsme v něm aplikovat prvky rychlého útoku z pondělního tréninku a vyzkoušet v utkání i další hráče širšího kádru. Z trenérského hlediska jsme celkově spokojeni s produktivitou hráčů i s již zmiňovaným rychlým přechodem. Na druhé straně ovšem víme, že se musíme zaměřit i na činnost obrany, kde nám zůstává několik zásadních nedostatků.“

02.01.2023

Videoukázka z tréninku Výběru Prahy chlapců

Na konci listopadu 2022 se konal trénink Výběru Prahy chlapců, o kterém jsme psali níže a ze kterého jsem připravil videosestřih, který je možno vidět     video zde 

17.12. 2022

Výběr Prahy chlapců se utkal s Výběrem Jihočeského kraje

Strakonice se v úterý 13. prosince staly dějištěm dalšího chlapeckého utkání Výběru Prahy. Tým do místa konání akce odcestoval dvěma tranzity a se soupeřem se dohodl na hracím čase 3 x 20 minut.

Výběr Prahy - vstřelené góly           video zde

brankář Viktor Čadil                         video zde

brankář Jiří Kruml                            video zde 

brankář Matouš Šebesta                  video zde      

30.11. 2022

Nové prvky v tréninku Výběry Prahy chlapců

V úterý 29.11.2022 se ve sportovní hale TJ Chodov uskutečnila již třetí akce týmu Výběru Prahy chlapců. Po listopadovém utkání s Výběrem SKSH byl tentokrát na programu trénink, ke kterému se dostavilo, vzhledem k několika omluvám ze zdravotních důvodů, celkem 20 hráčů. Trenéři týmu - Jakub Mach a Ondřej Bílek, společně s krajským trenérem Jirkou Tkadlecem naplánovali do této akce hned čtyři novinky:

1. Práce s videem

Samotnému tréninku předcházela 30 minutová videoporada, na které byly hráčům prezentovány videoklipy z utkání proti Výběru SKSH. Hráči tak měli možnost vidět vybrané akce z utkání (jak obranné, tak i útočné), které byly i díky zpomaleným záběrům detailně analyzovány, rozebrány a trenéry náležitě okomentovány. Připravené videoklipy byly zaměřeny zejména na hru spojek (vydařené i méně povedené akce), ale také na obranné činnosti jednotlivců s akcentem na bránění pivota, resp. jak tyto útočné i obranné činnosti lze provádět lépe, kvalitněji a efektivněji.

2. Trénink brankářů

Hráčům byl představen nový člen realizačního týmu, kterým je trenér brankářů – Radek Musil. Tento mladoboleslavský rodák, s reprezentačními zkušenostmi, chytal v nejvyšší soutěži v ČR postupně za týmy Dukly Praha (vítěz ČP, účast v evropských pohárech), Allrisk Praha i za Frýdek-Místek, se kterým v roce 2003 získal titul Mistra ČR. Bohaté zkušenosti nasbíral také v německé 1. Bundeslize, kde působil řadu sezón. Brankářům Výběru Prahy se Radek Musil následně věnoval plných 90 minut.

3. Propojení s reprezentací kadetů ČR

Celý trénink hráčů Výběru Prahy byl v režii Jana Petružely, jednoho z trenérů reprezentačního týmu kadetů ČR, který se v průběhu tréninkuzaměřil zejména na tyto prvky:

 • útočení do volného prostoru včetně správného výběru řešení útočné akce (rozhodovací proces);
 • správné obranné postavení (při akci 1:1, při blokování, při bránění pivota);
 • navazování obranných činností jedním obráncem (více různých obranných akcí za sebou)

4. Účast klubových trenérů starších žáků

Na trénink Výběru Prahy byli pozváni trenéři starších žáků z pražských klubů (Dukla, Chodov, Loko Vršovice, Sokol Vršovice), kteří mohli navnímat všechny výše uvedené prvky při jednotlivých cvičeních, včetně velmi důležitých detailů, na které se trenéři v průběhu tréninku zaměřovali.  

Přestože byl program tréninku plný „novinek“, tak všichni nominovaní hráči i brankáři k němu přistoupili velmi zodpovědně a koncentrovaně. Snažili se plnit pokyny trenérů a v rámci svých možností zkoušeli provádět všechny činnosti co nejlépe s vědomím, že tím zdokonalují své házenkářské dovednosti. Co všechno si hráči z tréninku odnesli a zapamatovali budou moci ukázat dne 13.12.2022 ve Strakonicích, kde odehraje tým Výběru Prahy své další utkání, tentokrát proti Výběru Jihočeského kraje.

Celý trénink Výběru Prahy chlapců se zájmem také sledoval předseda Komise talentovaného žactva  PSH Daniel Čurda, který akci viděl následovně: „Otevřený trénink výběru je součástí koncepce talentované mládeže, kterou chceme na PSH stále posouvat a vylepšovat, jejím cílem je provázání s konceptem RD týmů ČR a pro mladé hráče v podstatě seznámení a práce na detailech, které jsou v systému TCM a RKC stěžejní, aby pro ně přechod do další kategorie byl plynulejší.
Dalším důležitým bodem je zapojení trenérů daných složek všech klubů v našem regionu a moc mě potěšila jejich účast a aktivní přístup.
Poslední co bych rád zmínil a co už zaznělo, je pravidelné zapojení a tím pádem rozšíření realizačního týmu o trenéra brankářů a fyzioterapeuta, abychom dokázali podmínky pro výběry co nejvíce vylepšit. Z mé strany se hráči opravdu prezentovali velice dobře, tréninková jednotka se mi moc líbila a byla zaměřena přesně na důležité detaily, které v moderní házené rozhodují o úspěšném řešení činností jak v obraně, tak v útoku.“

26.11. 2022

Výběr Prahy chlapců čeká další trénink

Na úterý 29.11.2022 připravili trenéři Výběru Prahy chlapců trénink, který se bude konat ve sportovní hale TJ Chodov. Tento trénink bude výjimečný hned ve čtyřech aspektech:
1. Tréninku bude předcházet 30 min. videorozbor z utkání Výběru Prahy s Výběrem SKSH (odehráno 11.11.2022).
2. Tréninku se poprvé zúčastní nově ustanovený trenér brankářů Výběru Prahy Radek Musil.
3. Trénink povede asistent trenéra RD kadetů Jan Petružela.
4. Na trénink byli přizváni všichni trenéři starších žáků z pražských klubů.

Nominace hráčů:
Císařovský Tomáš, Ferenc Lukáš, Kruml Jiří, Kulhánek Ondřej, Miček Jan, Moroz Maxmilián Hugo, Pitel Simon, Šebesta Matouš, Urbánek Marek, Vácha Jan (Dukla Praha).
Čadil Viktor, Flaška Pavel, Janko Adam, Koňarčík Daniel, Kysel Adam (TJ Chodov).
Dimitrijevič Lukas, Hašek Antonín, Hrabal Hugo, Konšel Roman, Prachař Josef, Šlejmar Filip (Loko Vršovice).
Bartáček Štěpán, Kejval Kryštof, Lintymer David, Přáda Tadeáš, Puk Metoděj, Skalický Robert (Sokol Vršovice).
 

25.11. 2022

Testování dívek Výběru Prahy

V pondělí 05.12.2022 se ve sportovní hale DHC Slavia Praha od 14:00 do 16:00 hodin uskuteční testování dívek Výběru Prahy - ale pouze hráček ročníku 2008. Nominovány byly tyto hráčky:

Femiaková Barbora, Háječková Laura, Janíčková Vanda, Kantůrková Simona, Reinová Natálie (DHC Slavia Praha).
Francová Anežka, Kozmíková Zuzana, Mackeová Šárka (TJ Sokol Kobylisy II).
Báštěcká Julie, Hlaváčková Lucie, Skopcová Tereza (HC Háje).
Hejdová Sára, Kliendsteinová Karolína, Ludwig Karolína (Astra Praha).
Kováčová Anna Marie, Meri Anna, Uhlířová Tereza, Zukalová Tereza (Sokol Vršovice).

Další plánovanou akcí je dne 14.12.2022 první společný trénink hráček Výběru Prahy (2008 + 2009).

15.11. 2022

Turnaj středních škol chlapců...

V úterý 15.11. se ve sportovní hale Sokola Vršovice konal turnaj středních škol v házené....

13.11. 2022

Videa z utkání Výběru Prahy s Výběrem Středních Čech

Výběr Prahy - vstřelené góly           video zde

Výběr Prahy - zásahy brankářů       video zde  

11.11. 2022

Foto po skončení utkání Výběru Prahy chlapců

10.11. 2022

Výběr Prahy chlapců se utká s Výběrem Středočeského kraje

V pátek 11.11.2022 se uskuteční ve sportovní hale v Břvích utkání dvou krajských výběrů chlapců. Tým Středočeského kraje bude hostit tým Prahy, do kterého byli pro tuto akci nominováni tito hráči.

TJ Dukla Praha:      
Ferenc Lukáš, Kruml Jiří, Kulhánek Ondřej, Miček Jan, Moroz Maxmilián Hugo, Pitel Simon, Šebesta Matouš, Urbánek Marek.

TJ Chodov:    
Čadil Viktor, Koňarčík Daniel, Kysel Adam.

Loko Vršovice:    
Hašek Antonín, Hrabal Hugo, Konšel Roman, Prachař Josef, Šlejmar Filip.

Sokol Vršovice:    
Kejval Kryštof, Lintymer David, Přáda Tadeáš, Puk Metoděj, Skalický Robert.

08.11. 2022

Školení trenérů licence B

Ve sportovní hale v Břvích se od 05.11. do 10.11. koná školení trenérů licence B, v rámci kterého se vzdělává přes 20 účastníků. Mezi frekventanty jsou jak trenéři z Čech, Moravy, tak i ze Slovenska. Těší mě, že zastoupení má i hlavní město Praha, resp. že se trenérského školení účastní i trenéři z pražských klubů.

03.11. 2022

První trénink Výběru Prahy chlapců

V pondělí 31.10.2022 se uskutečnil první trénink Výběru Prahy chlapců pod vedením trenérů Jakuba Macha, Ondry Bílka a krajského trenéra J. Tkadlece.

ŘÍJEN 2022

Reprezentační tým Výběru Prahy chlapců

Pražský svaz házené na začátku října 2022 začal tvořit házenkářský „Výběr Prahy“, ve kterém budou smět hrát chlapci ročníku 2008 a 2009. Talentovaní a perspektivní hráči zařazeni do širší nominace Výběru Prahy, se v průběhu sezóny 2022/2023 mohou těšit, např. na:

* tréninkové jednotky Výběru Prahy
* utkání Výběru Prahy s výběrem jiného kraje
   (případně turnaj/turnaje)

Vrcholem sezóny bude Turnaj Výběru krajů, který se na konci června 2023 uskuteční v Libereckém kraji.

Širší nominace hráčů na sezónu 2022/2023
dle klubů (abecedně):

TJ Dukla Praha:

 • Císařovský Tomáš
 • Ferenc Lukáš
 • Kruml Jiří
 • Kulhánek Ondřej
 • Miček Jan
 • Moroz Maxmilián Hugo
 • Pitel Simon
 • Šebesta Matouš
 • Urbánek Marek
 • Vácha Jan

TJ Chodov:

 • Čadil Viktor
 • Flaška Pavel          
 • Janko Adam
 • Koňarčík Daniel
 • Kysel Adam
 • Stráda Vojtěch 

Loko Vršovice:

 • Dimitrijevič Lukas
 • Hašek Antonín    
 • Hrabal Hugo
 • Konšel Roman
 • Prachař Josef
 • Šlejmar Filip 

TJ Sokol Vršovice:

 • Bartáček Štěpán
 • Kejval Kryštof
 • Lintymer David
 • Přáda Tadeáš
 • Puk Metoděj
 • Skalický Robert