AKTUALITY

V této sekci je možné najít výběr nejrůznějších aktuálních novinek či informací z házené, které považuji svým způsobem za zveřejněníhodné a které se zaměřují především na oblast reprezentace, ale také na talentovanou mládež, trenéry, přestupy hráčů a řadu dalších ...
undefined

Aktuality


Los evropské kvalifikace MS hráčů do 21 let

21. 09. 2014
Reprezentační družstvo juniorů do 21 let netrpělivě očekávalo výsledek losování kvalifikace o postup na MS do Brazílie, které se uskutečnilo na kongresu EHF ve městě Dublin v Irsku.

celý článek

Los kvalifikace hráček do 19 let

20. 09. 2014
Na kongresu EHF v Dublinu proběhlo losování kvalifikace hráček do 19 let a stejně jako naše dorostenky, byly i juniorky vylosovány do druhé kvalifikační skupiny, ve které se také (stejně jako dorostenky) střetnou s házenkářským trpaslíčkem týmem Faerských ostrovů.

celý článek

Los kvalifikace hráček do 17 let

19. 09. 2014
V irském Dublinu se uskutečnilo losování kvalifikačních turnajů pro ME hráček do 17 let. Naše dorostenky jsou ve druhé skupině společně s Ruskem, Islandem a Faerskými ostrovy.

celý článek

Výsledky třetího hracího dne na MS juniorek v Chorvatsku

01. 07. 2014
Třetí hrací den na MS hráček do 20 let přinesl radost našemu týmu juniorek, které ve vyrovnaném utkání ve skupině A nakonec porazily o 3 góly svého soupeře Koreu. Příjemným překvapením je tým Angoly, který ve skupině B odehrál se s Dánskem i s Nizozemím více než vyrovnané zápasy.

celý článek

Juniorky na MS zvítězily nad Koreou

01. 07. 2014
První vítěztství na MS hráček do 20 let v Chorvatsku oslavují naše juniorky, které díky zlepšenému výkonu ve druhém poločasu zvítězily na Koreou výsledkem 30:27.

celý článek

Výsledky Open ME hráček do 18 let ve Švédsku

30. 06. 2014
Otevřené Mistrovství Evropy (Open ME) se každoročně koná ve Švédsku a v letošním roce se ho účastní hráčky do 18 let. Náš tým dorostenek vedený trenérem Salačem odcestoval na šampionát bez dvou opor Kamily Kordovské a Markéty Jeřábkové, které startují o kategorii výše - na MS juniorek v Chorvatsku.

celý článek

Výsledky druhého hracího dne MS juniorek v Chorvatsku

30. 06. 2014
Ve druhém hracím dnu se hrála na MS juniorek utkání pouze ve skupině C a skupině D. O největší překvapení se zatím postaralo družstvo Portugalska, které porazilo Švédky. Skupiny A i B měly volný den.

celý článek

Výsledky prvního hracího dne na MS juniorek v Chorvatsku

29. 06. 2014
Chorvatsko hostí světový šampionát hráček do 20 let a hned v první hracím dnu bylo odehráno 12 utkání. Našemu týmu se nedařilo, na druhé straně překvapila družstva Angoly a Argentiny, která přestože prohrála, tak předvedla proti svým evropským soupeřkám velmi dobrý výkon.

celý článek

Juniorky na MS vysoko prohrály s Norskem

28. 06. 2014
První vystoupení se našim hráčkám na MS juniorek v Chorvatsku nevydařilo dle svých představ a se silným týmem Norska prohrály třinácti gólovým rozdílem 18:31 (10:14).

celý článek

Začíná MS juniorek v Chorvatsku

28. 06. 2014
Dnes bude prvními zápasy zahájeno MS hráček do 20 let, které se koná v Chorvatsku. Náš tým juniorek vstoupí do světového šampionátu utkáním s družstvem Norska, se kterým se naše hráčky utkaly rovněž v dubnové kvalifikaci a se kterými tehdy vysoce prohrály 34:21 (18:10).

celý článek